Keloğlan Yeni Masal filmi konusu

Keloğlan Yeni Masal filminin konusu, oyuncuları ve fragmanı:

Keloğlan filmi oyuncuları: Atilla Doğukan Türkyılmaz, Yağmur Ün, Asuman Dabak, Kaya Akkaya, Yakup Yavru, Esvet Şahin

Keloğlan filmi konusu: Hayalperest karakterimiz Emir’in işinden kovulduğu günün akşamında yazmaya başladığı Keloğlan hikâyesi bütün hayatını değiştirecektir. Sabah uyandığında yanı başında bulduğu, Keloğlan, Emir’i hiç beklemediği bir maceranın içine sürükleyecek. Güzeller güzeli Cankız’ın yardım çağrısı ile başlayan Keloğlan’ın maceraları; kahramanımızı, hayvanların soyunu tüketmeye çalışan avcı ordusunun karşısına çıkaracak.

Pratik zekası ve temiz kalpliliği ile bilinen Keloğlan, Cankız’a aşıktır. Cankız bir gün hayvanları korumak için Keloğlan’dan yardım ister. Kahramanımız bu çağrıya kayıtsız kalamaz. Hayvanların hayatı tehlikededir. Keloğlan ve arkadaşları hayvanların soyunu tüketmeye çalışan zalimlere karşı savaşmak zorundadır. Keloğlan bu sefer de zekası sayesinde zalimleri yenebilecek midir?

Keloglan (2018) 1h 25min | Comedy, Fantasy | 7 September 2018 (Turkey) Summary: After 40 years, Keloglan and his friends act on the call of Cankiz. They are thrown into an adventure in which they fight against the oppressors who try to consume the animal's lineage.
Ülke: TurkeyDil: Turkish

Keloğlan Yeni Masal konusu nedir? Keloğlan Yeni Masal oyuncuları kimler?

Keloğlan Yeni Masal oyuncuları kimler? Keloğlan Yeni Masal konusu nedir?