Kolpaçino: Bomba filmi konusu

Kolpaçino: Bomba filminin konusu, oyuncuları ve fragmanı:

Kolpaçino: Bomba filmi oyuncuları: Şafak Sezer, Aydemir Akbaş, Ali Çatalbaş, Arzu Yanardağ

Kolpaçino: Bomba filmi konusu: İlk filmin ardından devam filmiyle karşımıza çıkan Kolpaçino: Bomba, ana kadrosunu neredeyse koruyor. Emlakçılığa başlayan Özgür, zengin bir ailenin damadı olmuştur. Özgür’ün geçmişte sevgilisi olan Şale, çıkaracağı albüm için maddi destek beklemektedir. Bu desteği bulamayınca Özgür’ü, gizlice çektiği bir şantaj kasetiyle tehdit etmeye karar verir.

Kolpaçino serisinin ilk filminde de gördüğümüz Sabri ve Tayfun’u kendisine yardım etmeleri için tutan Özgür bu durumdan paçasını kolay kurtaracağını sansa da, işler hiç de umduğu gibi gitmez. Hatta sadece kendisini değil, kendisini koruması için tuttuğu ekibin de hayatını tehlikeye atar. Sonunda işler öyle bir boyuta varır ki, Özgür kendisini İstanbul sokaklarında komik bir kovalamaca içinde bulur.

Kolpaçino: Bomba (2011) 1h 32min | Adventure, Comedy | 11 March 2011 (Turkey) Summary: Ozgur (Safak Sezer) is a child of a wealthy family. But he is not happy with his life. Neither he sees support from his stingy father, nor from his rich father-in-law. Ozgur's love from the... See full summary »
Ülke: TurkeyDil: Turkish

Kolpaçino: Bomba konusu nedir? Kolpaçino: Bomba oyuncuları kimler?

Kolpaçino: Bomba oyuncuları kimler? Kolpaçino: Bomba konusu nedir?