Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda filmi konusu

Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda filminin konusu, oyuncuları ve fragmanı:

Romantik Komedi 2 filmi oyuncuları: Cemal Hünal, Sedef Avcı, Engin Altan Düzyatan, Sinem Kobal, Burcu Kara, Gürgen Öz, Gökçe Özyol

Romantik Komedi 2 filmi konusu: Esra evlilik hazırlıklarına hız verirken, Didem grupta henüz evlenmemiş tek kız olarak kaldığını fark eder. Panikleyen Didem, sevgilisi Cem’i bir punduna getirip evlenmeye ikna etmeye çalışır. Fakat Didem’in bu hallerinden habersiz Cem yeni bir filmin hazırlıklarına başlar ve başrolü paylaştığı Gözde adında bir kadınla tanışır; tamamen işine konsantre olur.

Her şey üst üste gelince Didem kıskançlık krizine girer ve Cem’e çaktırmadan onu izlemeye alır ve ekibin erkeklerinin Antalya’da bekarlığa veda partisi yaptıklarını öğrenir. Erkeklerin peşine düşen kızlar, otele dansöz kılığında girmenin yollarını ararlar.

Romantik Komedi 2: Bekarliga Veda (2013) 1h 45min | Comedy, Romance | 14 February 2013 (Turkey) Summary: Didem, Esra and Zeynep are the best three friends. Only didem stayed single. Esra is preparing for her wedding with Mert. Zeynep is a married one with Ergün. Didem tries many strategies to ... See full summary »
Ülke: TurkeyDil: Turkish

Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda konusu nedir? Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda oyuncuları kimler?

Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda oyuncuları kimler? Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda konusu nedir?